Zapraszamy na Dzień Projektantów podczas ŁAZIENKA.PRO

10:58 Komentarzy: 0

Współczesna łazienka zmienia się dynamicznie i staje się coraz ważniejszą częścią domu. Jak projektować ją w zgodzie z duchem czasu? O tym porozmawiamy 24 kwietnia w Poznaniu. Zapraszamy na Dzień Projektantów podczas Forum ŁAZIENKA.PRO.


Forum ŁAZIENKA.PRO to miejsce spotkań profesjonalistów od tworzenia łazienek. Wiedza, umiejętności oraz współpracownicy – to podstawy sukcesu w zawodzie projektanta i architekta. Forum to okazja do rozwoju w każdej z tych sfer. Od podszewki poznacie także nowości do łazienek – ŁAZIENKA.PRO odbywa się bowiem na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie będą trwały Targi Instalacje. Będzie więc to wyśmienita okazja zarówno do poznania nowości od czołowych marek łazienkowych z Polski i zagranicy. Każdy uczestnik Forum otrzymuje bezpłatny bilet wstępu na Targi!

ŁAZIENKA.PRO – spotkanie profesjonalistów

Forum ŁAZIENKA.PRO odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 5A. To będzie w tym czasie łazienkowe centrum Targów. Tutaj zlokalizowana zostanie też Galeria Innowacji, w której będzie można zobaczyć z bliska najciekawsze rozwiązania do łazienek.

Zapraszamy już od 15:30 (szczegółowy program poniżej) Niecierpliwi mogą przyjść wcześniej i zwiedzić targi.

Kogo spotkanie na Forum? Zaprosiliśmy przedstawicieli producentów, salonów łazienkowych, utytułowanych projektantów i designerów. Jednym słowem: będą wszyscy specjaliści od łazienek. To doskonała okazja do zawierania nowych kontaktów biznesowych, pomocnych przy realizacji kolejnych projektów. Targi Instalacje, na których odbywa się FORUM, to także miejsce prezentacji nowości rynkowych – będzie więc okazja przekonać się, co będzie decydowało o kształcie łazienkowych przestrzeni w najbliższych latach.


Inspiracje i wiedza

Jak będzie wyglądał Dzień Projektantów na Forum ŁAZIENKA.PRO? Dziennikarze Design/Biznes – Anna Raducha-Romanowicz oraz Arkadiusz Kaczanowski – przygotowali prezentacje dotyczące trendów i nowości, które na światowych targach pokazali producenci wyposażenia i płytek ceramicznych. Przedstawimy też rozwiązania i technologie przydatne w pracy projektantów i architektów.

Około godziny 17 zaczną się wykłady wybitnych projektantów i architektów. Mikołaj Wierszyłłowski pokaże jak zmienia się przestrzeń współczesnej łazienki, zaś Bartłomiej Pawlak i Łukasz Stawarski zdradzą tajniki pracy nad produktami wyposażenia wnętrz. Michał Drożdż – projektant z wieloletnim doświadczeniem w pracy dla czołowych marek w Polsce – uchyli rąbka tajemnicy pt. „jak stworzyć produkty trafiające do serc odbiorców”. Wreszcie Marcin Kościuch z pracowni Ultra-Architects pokaże, jak pracuje się w jednej z najbardziej cenionych pracowni w Polsce.

Dzień Projektantów – prawdziwy biznes

Po wykładach i prezentacjach zapraszamy na afterparty, podczas którego będzie można porozmawiać z zaproszonymi gośćmi, wymienić się kontaktami, zwiedzić teren targów i poznać łazienkowe technologie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale niezbędna jest rejestracja na stronie wydarzenia (http://zapisy.lazienka.pro). Po rejestracji otrzymacie bilet wstępu na całe Targi Instalacje oraz na Forum. Na wydarzenie zapraszamy architektów, projektantów, designerów oraz studentów tych kierunków.

Na uczestników wydarzenia czekają też ciekawe konkursu z nagrodami. Homebook.pl (który świętuje w tym roku 5. rok istnienia) jest Patronem Medialnym wydarzenia i specjalnie na tę okazję przygotował dla uczestników atrakcyjne nagrody i pomoce, które pomogą Wam w Waszym rozwoju zawodowym. Zapraszamy!

KIEDY: 24 kwietnia 2018 r, od 15:30
GDZIE: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań (Pawilon 5A, sugerowane wejście: od ul. Grunwaldzkiej)
WSTĘP: bezpłatny po rejestracji
WIĘCEJ O WYDARZENIU: www.lazienka.pro
PROGRAM WYDARZENIA: www.program.lazienka.pro
REJESTRACJA NA WYDARZENIE: www.zapisy.lazienka.pro

RAMOWY PROGRAM SPOTKANIA

OD 15:30: Wprowadzenie od Redakcji: Trendy i nowości łazienkowe – co pokazały największe targi polskie i zagraniczne.

OD 15:50: Nowości, które zmieniają wnętrza – prezentacje nowych produktów oraz technologii przydatnych w pracy projektanta.

OD 16:50: Wykłady gości specjalnych wydarzenia:
– „Jak zmienia się przestrzeń współczesnej łazienki i jak wpływa to na wzornictwo produktów do niej przeznaczonych” – prezentacja Mikołaja Wierszyłłowskiego z pracowni Wierszyłłowski i Projektanci,
– Bartłomieja Pawlaka i Łukasza Stawarskiego z pracowni Pawlak & Stawarski o współpracy na linii producent-projektant oraz pracy nad nagrodzoną nagrodą iF Design Awards, Top Design oraz Must Have Łódź Design Festival umywalką Cadence dla firmy Marmite.
– „Człowiek w centrum procesu rozwoju produktu dzięki designowi” – Michał Drożdż – Dyrektor ds. Strategii Produktowej Ceramiki Paradyż; ekspert rozwoju nowych produktów,
– Marcina Kościucha z pracowni Ultra-Architects.

OD 18:10: Projektowe afterparty. Wieczorne spotkanie w pawilonie łazienkowym w strefie Galerii Innowacji.  Okazja do jeszcze bliższych, bezpośrednich kontaktów dostawców i architektów.  Konkurs z nagrodami.

Organizatorzy: Est.media, Design/Biznes, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Targi Instalacje
Patroni wydarzenia: Take Me To Design, Homebook, Wszystko Działa

Arek Kaczanowski

Współczesna łazienka zmienia się dynamicznie i staje się coraz ważniejszą częścią domu. Jak projektować ją w zgodzie z duchem czasu? O ...

0 komentarze: