Jan Kochański projektuje dla Krosno D'sign. Jest nowa kolekcja

10:03 Komentarzy: 4


KROSNO D'SIGN PRIMITIVO by Jan Kochański to nowa kolekcja zaprojektowana przez utalentowanego, polskiego designera. Jest już dostępne w sprzedaży. Wyróżnia je ciekawa, geometryczna forma.

Wszechświat to zbiór połączonych ze sobą podstawowych kształtów geometrycznych. Jak Kochański wykorzystał podstawowe kształty geometrii przestrzennej do budowy kolekcji, którą nazwał PRIMITIVO.

Primitivo to również nazwa szczepu winogron. Picie Primitivo z naczyń PRIMITIVO potęguje doznania, przenosząc konsumenta do nowego, zmysłowego świata. 

Jan Kochański to projektant młodego pokolenia, miłośnik wyrafinowanej prostoty. Słynie z dbałości o racjonalne wykorzystanie materiału, czystość formy. Zawsze stara się udowodnić, że prosty i powszechnie użytkowany przedmiot może być nie tylko funkcjonalny, ale może również uwodzić formą. Jan Kochański jest absolwentem wydziału architektury Wnętrz ASP w Warszawie, Politechniki w Mediolanie na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego, a od 2012 r. asystentem w Pracowni Projektowania Mebla na macierzystej ASP. W 2010 r. odbył staż w studiu projektowym Karima Rashida.  Źródłem inspiracji Jana jest wiedza ścisła - każdy projekt poprzedza gruntowną analizą funkcjonalną, stara się racjonalnie wykorzystać materiały, by w końcu stworzyć czystą i klarowną formę. Jego projekty zachwycają jury konkursów designerskich, np. "must have Łódź Design Festival". Produkty zaprojektowane przez Kochańskiego cieszą oczy konsumentów, są niezwykle elastycznym dodatkiem do codzienności.

Arek Kaczanowski

KROSNO D'SIGN PRIMITIVO by Jan Kochański to nowa kolekcja zaprojektowana przez utalentowanego, polskiego designera. Jest już dostępne w ...

4 komentarze:

 1. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem kostku brukowej przed dom to myslę, ze ten artykuł może pomóc https://polskiebudowlane.pl/portal/jaka-kostka-brukowa/#entry-post. My cały czas zastanawiamy się czy w ogóle kłaść kostkę, ale chyba się na nią zdecydujemy chociaż na podjeździe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie inspiracje, ponieważ można naprawdę sporo się z nich dowiedzieć i poznać wiele ciekawych informacji. Ja akurat wpadłam na stronę https://hmag.pl/poradniki/ i kilku ciekawych rzeczy się dowiedziałam. Zawsze możecie zerknąć, jeśli poszukujecie ciekawostek odnoście domu, ogrodu i różnych aranżacji. Takie strony to też bardzo dobre poradniki, jeśli bijemy się z myślami i nie potrafimy znaleźć najlepszego rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę przykładów sensownych projektów - http://wkreceniwdom.pl/
  Nie nakręcajcie się na byle co, tylko na sprawdzone tematy. Tak łatwiej i mniej kosztownie.

  OdpowiedzUsuń