Zapraszamy na arena Design! Pokażemy Wam niezwykłe start-upy

09:31 Komentarzy: 0

Będziemy po raz pierwszy na arena DESIGN jako wystawcy! Poznańskie targi staną się miejscem prezentacji ciekawych start-upów z Polski - także dzięki naszej pracy. Pokażemy Wam produkty, w których design jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na rynkowy sukces.


Prezentacja start-upów na Międzynarodowych Targach Poznańskich (MTP) ma pokazać, że design staje się elementem budowania przewagi konkurencyjnej. We współpracy z organizatorami arena Design przygotowaliśmy dla Was kilka niezwykłych wydarzeń, które przybliżą Wam zagadnienia projektowania, które ma wpływ na rozwój biznesu.

WYSTAWA: Start-DESIGN-Up

Interaktywna wystawa najciekawszych, wyselekcjonowanych przez redakcję Take Me To Design oraz Design/Biznes przedsięwzięć biznesowo-designerskich w Polsce. Prezentacja polskich start-upów z udziałem ich twórców. Na wystawie zaprezentowane zostaną:

  • Musicon (muzyczny wynalazek),
  • Photon (robot uczący grywalizacji),
  • Skriware (drukarka 3D, uczy programowania i projektowania przedmiotów),
  • Anima Smart Notificator (pierwszy na świecie notyfikator, "przyjaciel rodziny"),
  • Plaster miodu – honeycomb (szablon do precyzyjnego docinania, obróbki materiałów),
  • EcoLife (domowa stacja AirQuality).

Wystawa będzie interaktywna - każdy zwiedzający będzie mógł sprawdzić jak działa pokazywany produkt, porozmawiać z twórcą lub projektantem. Ekspozycja będzie dostępna przez cały czas targów czyli od 6 do 9 marca br.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJDYSKUSJA 06.03.2018 godz. 14:00: "Pokolenie designu, czyli jak wzornictwo pomaga start-upom"

W programie targów arena DESIGN znajdzie się także panel dyskusyjny o projektowaniu innowacyjnych pomysłów opartych na designie, wsparciu takich przedsięwzięć oraz budowaniu sukcesu biznesowego dzięki dobremu projektowi. Zgłębimy tajemnice projektowania kiedyś i dziś. Podczas dyskusji prowadzonej przez Piotra Sawczuka (Take Me To Design) wystąpią między innymi Marcin Joka (twórca Photona), Kamil Laszuk (twórca Musicona), Beata Paszke Sobolewska (twórca Torqway) i Prof. Marek Adamczewski (przedstawiciel ASP Gdańsk).

KINO DESIGNU

Podczas trwania arena DESIGN we strefie FORUM odbywa się wiele ciekawych prelekcji, spotkań, wykładów, paneli dyskusyjnych. Organizaotrzy wystawy proponują wypełnienie czasu pomiędzy tymi wydarzeniami. W przerwach odbywać się będą projekcje wywiadów z kanału YouTube TAKE ME TO DESIGN http://www.takemetodesign.com/ ze znanymi osobami ze świata projektowego. Między innymi: Karimem Rashidem, Tomkiem Rygalikiem, Ewą Minge, Fernando Menisem, Robertem Majkutem oraz wieloma innymi projektantami.

Chcemy wyjaśnić hasło „startup”, bo pokoleniu naszych rodziców ono nic nie mówi, a takich firm w Polsce powstaje coraz więcej – wyjaśnia Piotr Sawczuk z Take Me To Design, organizator wystawy Start-DESIGN-up. – Naszym zadaniem jest pokazać czym są i w jaki sposób pracują startupy – zwłaszcza te związane z obszarem projektowania. Wiele tego rodzaju przedsiębiorstw odnosi spore sukcesy na rynku polskim i zagranicznym, a arena DESIGN z uwagi na swoje podejście do innowacji jest doskonałym miejscem do prezentacji tych projektów – dodaje.

Do zobaczenia w dniach 6-9 marca na arena DESIGN 2018!

ORGANIZATORZY START-DESIGN!-UP

 
   

    

PATRONI

    

Arek Kaczanowski

Będziemy po raz pierwszy na arena DESIGN jako wystawcy! Poznańskie targi staną się miejscem prezentacji ciekawych start-upów z Polski - t...

0 komentarze: