Szukamy wzoru na dobry design. I na wałek do ciasta

13:51 Komentarzy: 1


Chcemy rozmawiać z najlepszymi w swoich fachu - bo tylko wtedy można nauczyć się czegoś nowego, dowiedzieć ciekawych rzeczy albo inaczej spojrzeć na to, co dobrze znane. Nasze spotkanie z Robertem Majkutem, projektantem z absolutnego topu polskich designerów, było okazją do tego by zrewidować pewne poglądy. Na przykład na to, czy wałek to narzędzie idealne.


Pracownia Robert Majkut Design tworzy architekturę wnętrz i projekty produktów dla klientów na całym świecie. Robi to w sposób, który wyróżnia ich na tle polskich twórców. Robertowi postawiliśmy jednak niezwykle trudne zadanie - skoro bywa porównywany do Philippe'a Starcka, to trzeba sprawdzić czy to prawda. Spytaliśmy go o pomysł na redesign paru przedmiotów codziennego użytku. Skoro Starck wymyślił na nowo wyciskarkę do cytryn (Marcin Wicha pewnie przyzna, że nie bardzo wiadomo po co), to spytaliśmy jak Robert by stworzył na nowo wałek, kufel do piwa i żarówkę. Sprawdźcie!
A przy okazji dowiecie się jakie znaczenie ma muzyka przy pracy projektanta. Rozmawiamy też o przyszłości dobrego projektowania w Polsce oraz polityce. A co - nie boimy się!PS: A przy okazji zachęcamy do obejrzenia pierwszej części rozmowy tutaj. Take Me To Design

Chcemy rozmawiać z najlepszymi w swoich fachu - bo tylko wtedy można nauczyć się czegoś nowego, dowiedzieć ciekawych rzeczy albo inaczej ...

1 komentarz:

  1. Casino War is the fastest and easiest desk game to study and play. The object of the sport is to beat the supplier's card. If your card is higher than the supplier's, you win even money. In this model of Blackjack, all 카지노사이트 of the 10-value cards are faraway from play.

    OdpowiedzUsuń